Jsme poměrně stálý kolektiv, ale momentálně hledáme nové kolegy na tyto pozice:

PHP developer

Náplň práce

  • vývoj webů a e-shopů na CMS EasyAdmin (vlastní řešení spol. JRWN) – front-end / back-end
  • spolupráce na průběžném rozšiřování a dovývoji CMS Easy Admin

Požadujeme

  • výbornou znalost PHP
  • výbornou znalost HTML5 a CSS3
  • výbornou znalost JavaScriptu a jQuery
  • zkušenosti s tvorbou responzivních řešení
  • povědomí o tvorbě správného UX a UI
  • analytické myšlení a aktivní zapojení do týmu
  • cit pro detail, pečlivost
  • férový přístup, samostatnost, zodpovědnost, dodržování dohodnutých termínů

Uvítáme

  • znalost LESS
  • znalost frameworku Phalcon
  • znalost Elasticsearch
  • zájem o nové technologie, přehled o trendech a hotových řešeních
  • znalost cizích jazyků

Nabízíme

  • práci na našem vlastním redakčním systému
  • libovolný úvazek od 30 hodin měsíčně výše, ale uvítáme i zodpovědného externistou s vizí dlouhodobé spolupráce
  • odpovídající ohodnocení a férové jednání (jasně dané podmínky spolupráce, podpora vedení)
  • zajímavé projekty na kterých se můžeš získat zkušenosti, možnost seberealizace
  • přátelské pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody a kreativní kolektiv
  • nástup dle dohody, místo pracoviště Brno - Kraví hora

Chtěl/a bys u nás pracovat? Napiš nám něco o sobě a přidej reference.

Grafik/webdesigner