Loďák.cz

Přehledný, nadčasový e-shop. Responzivní design pro pohodlné zobrazení na různých zařízeních tak, aby e-shop neztratil nic ze svojí přehlednosti a funkčnosti. Jasně definované kategorie, snadná orientace v nabídce a detail produktu, který obsahuje nejen podrobný popis, ale také varianty a produktové sety. 

Funkcí na míru je Bonus program, postavený tak, aby zákazníky motivoval a pro správce webu byl jednoduchý a přehledný na administraci.

Loďák běží na našem redakčním systému EasyAdmin2.0, kde jsme standardní funkce, jako je automatický import z feedu nebo synchronizace s účetním systémem, doplnili funkcemi na míru, pro lepší administraci produktové databáze a bonusového programu. Novinkou je také upgrade grafiky backendu a tím i zlepšení uživatelského prostředí.


Web projektu:
www.lodak.cz
Klient:
Water element, s.r.o.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací