RESTARTO

Vše, co jsme dělali pro Restarto odráží atmoséru tohoto krásného projektu. Spojuje umění, moderní vzhled, nadšení, design, zručnost, poctivost, krásu. 

Pro Restarto jsme navrhli jméno i logo a na míru naprogramovali jednoduché a vzdušné webové stránky s grafikou, která dává vyniknout fotografiím. Důraz na prezentační fotografie, jejich začlenění a použití na webu, pro nás byl při volbě struktury zásadní. Důležité pro nás bylo také, aby se uživatel na stránkách dobře orientoval. Tedy spojení fotografií a textu jednoduchou, ale funkční grafikou. Web obsahuje i jednoduchý objednávkový systém, který (v duchu projektu) podporuje individuální přístup ke klientovi.

Naším cílem bylo vytvořit stránky, od kterých se nebudete se moci odtrhnout.


Klient:
RESTARTO

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací