CzechBlades

Společnost Czech Blades je největší výrobce uhlíkatých holících čepelek na světě. 

Naše spolupráce zahrnuje grafiku, web i print. Pro Czech Blades jsme připravovali inzeráty, animovali PF, navrhovali obaly jejich produktů, připravovali podklady grafické pro výstavu k výročí společnosti a programovali nový web.

Nové webové stránky mají sloužit jako prezentace společnosti, její historie i současnoti a současně působit jak online katalog.
Databázový systém umožňuje členění do kategorií, parametrické vyhledávání i přehlednou prezentaci jednotlivých produktů a jejich variant. Samozřejmostí jsou plnohodnotné cizojazyčné mutace. Web tak může sloužit také obchodní zástupcům, jako aktuální katalog zboží a zákazníkům, jako místo pro rychlé objednávky nebo kontakt.


Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací