Happyoga

Happyoga je unikátní komorní studio jógy v samotném srdci Starého Brna. Důraz ve studiu kladou na spojení přátelského prostředí a profesionálního přístupu.

Naším úkolem bylo navrhnout a naprogramovat prezentační web, který bude podporovat filozofii studia: Jógou k radosti.

Navrhli jsme základní kámen celého projektu – logo, které graficky spojuje samotné studio s jeho internetovou prezentací (web, FB) a jednotný grafický styl držíme také na všech prezentačních materiálech (vizitky, programy, věrnostní karty, newslettery...). Logo HAPPYOGA se stalo značkou, která spojuje klienty a studio. 

Jednoduchý prezentační web se postupně rozrostl o rezervační systém, systém evidenci docházek (čipové karty), včetně analytických částí důležitých pro řízení studia (statistiky, bonita klientů...). Posledním článkem projektu je e-shop navržený na míru.

Happyoga ukazuje, že naše řešení jsou dynamická a že i zdánlivě malý projekt si zaslouží kvalitní grafický design a web na míru.


Web projektu:
www.happyoga.cz
Klient:
Happyoga Studio

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací