Impera styl

Projekty společnosti IMPERA styl kladou důraz na účelné dispoziční řešení, atraktivní design a vysoký standard bydlení. Web má všechny tyto přednosti zájemcům o koupi nemovitosti jasně a přehledně prezentovat.

Specifickým požadavkem bylo na jednom webu prezentovat větší množství developerských projektů poměrně rozdílného charakteru, které obsahují různé typy nemovitostí – byty, domy, nebytové prostory i pozemky. Naše řešení umožňuje klientovy ovládat v redakčním systému nejen prezentaci jednotlivých objektů (včetně klikacích map, plánů pro výběr objektů, vizualizací, katalogových listů apod.), ale zakládat celé nové projekty.


Kategorie:
Web
Klient:
IMPERA styl, a.s.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací