mmcité

Zadání klienta bylo: "Rozhýbejte náš katalog." Vznikl tak rozsáhlý produktový web s animací původní grafiky katalogu. Prvek animace se objevuje na více místech ve struktuře webu a je řešen harmonikovým efektem. Přitom zachovává základní grafický styl a respektuje také styl prezentace společnosti. 

Nadčasový projekt, který od roku 2010 neustále roste, jsme postupně rozšířili o interní úložiště pro oprávněné uživatele, objednávkový systém B2B a mnoho dlaších menších či větších vylepšení. Aktuálně tento webový produktový katalog obsahuje cca tisícovku produktů, které jsou prezentovány množstvím fotografií, kompletní dokumentací ke stažení (včetně 3D modelů a montážních návodů), interaktivními prezentacemi pro iPad atd. – to vše ve 14 jazykových mutacích.

Klient může veškerý obsah webu jednoduše spravovat v redakčím systému EasyAdmin 2.x

Kromě webu jsme pracovali také na řadě tištěných a prezentačních materiálů společnosti. Navhovali a produkovali jsme rozsáhlé reprezentativní katalogy v několika jazykových mutacích, produktové listy a materiály pro obchodníky, novoročenky, kalendáře a originální vánoční dárky jako diáře a tužky na míru. Všechny tyto věci spojuje důraz na originalitu, vytříbený design a jednoduchou identifikaci s touto úspěšnou českou společností.


Klient:
mmcité

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací