Papírny Brno

Cílem nových webových stránek brněnských Papíren bylo ukázat přehledně celý výrobní sortiment. Papírny vyrábí tradiční školní sešity už od konce 19. století a jejich nabídka patří k nejširší v republice. Základním požadavkem bylo filtrování produktů podle různých parametrů (lineatura, formát, kvalita papíru, typ sešitu, cílová skupina...) a kategorií. Současně má web rozhraní pro velkoodběratele a umožňuje nejen "nákup v e-shopu", ale také zadání poptávky přes konfigurátor služeb a produktů.

Svým dílem jsme také přispěli ke grafice nových sešitů řady Exclusive (motiv jednorožce a draka s využitím parciálního laku v podtisku) a k novému vzhledu kalendária diáře pro denní záznamy. 


Kategorie:
Grafický návrh Web
Klient:
Papírny Brno a.s.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací