BK Skokani

BK Skokani jsou basketbalový klub, zaměřený na přípravu mládeže. Jejich web má atraktivně představit klub těm, kteří chtějí začít hrát basketbal, přehledně přinášet informace rodičům a hráčům a prezentovat sponzory. Web je připravený na budoucí rozšíření o přehledy zápasů a jejich výsledků, počítá se s propojením s datbází České basketbalové federace.

Klubové logo je důležité. Prezentuje charakter klubu a podporuje týmového ducha. Proto s novým webem logicky došlo i na redesign loga Skokanů. Chtěli jsme, aby logo nepůsobilo dětsky, aby bylo v konkurenci ostatních brněnských kubů vidět, aby vyjadřovalo odhodlání mladých hráčů a samozřejmě místní příslušnost klubu k Žabovřeskám. 


Web projektu:
www.bkskokani.cz
Kategorie:
Logo Web EasyWeb
Klient:
BK Skokani

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací